هواده ایرجت

تعریف دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی

دستگاه هواده ایرجت آبزیان یکی از تجهیزات مورد استفاده در آبزی‌پروری است که برای تأمین اکسیژن آب و ایجاد جریان آب مناسب برای آبزیان استفاده می‌شود. با ايجاد جريان در عمق آب به واسطه ی تزريق بالای هوا در آب با قابليت تنظيم زاويه هوادهی و ايجاد يك جريان دائمی در آب كه مانع لايه بندی حرارتی مي شود می تواند اختلاط بالای آب و هوا را در استخرها ايجاد نمايد.همچنین،با ایجاد جریان آب مناسب بهترین محیط رشد را برای آبزیان فراهم می‌کند و مانع ایجاد بستری برای رشد میکروارگانیسم‌ها و آلودگی‌های آب می‌شود.

به این ترتیب، دستگاه هواده ایرجت آبزیان به‌عنوان یکی از ابزارهای اساسی در پرورش ماهیان، به بهبود کیفیت زیستی محیط آبی و افزایش بهره‌وری در صنعت آبزی‌پروری کمک می‌کند.

یکی از مسائلی که در حیطه‌ی تولید و پرورش ماهی باید به نحو احسنت انجام بگیرد اضافه کردن اکسیژن مورد احتیاج به داخل آب می‌باشد. تهیه اکسیژن مورد احتیاج گونه‌های مختلف ماهیان و به وجود آوردن جریان دائم درون آب در رشد و پرورش ماهی ها نقش مهمی دارد. متخصصان پرورش ماهی معمولا نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های هواده را به تولیدکننده‌های ماهی پیشنهاد می‌کنند. دستگاه هواده ایرجت جزء بهترین و با دوام‌ترین نوع‌های دستگاه های هواده در کشور می‌باشد. ساخت دستگاه‌های هواده با کارکرد عالی می‌تواند نقش بسزایی در بهترکردن پرورش ماهیان انجام دهد و سود را در این حیطه بالا ببرد.عمل هوادهی به واسطه‌ی این دستگاه به بهترین نحو انجام خواهد گرفت که موجب پرورش متناسب و عالی ماهیان خواهد شد. از دستگاه‌های هواده پراستفاده و با بازدهی بسیار زیاد در صنعت پرورش ماهی به هواده ایرجت می‌توانیم اشاره کنیم.

دستگاه ایرجت

به دستگاه هواده ایرجت در مقایسه با خیلی از دستگاه‌های هواده‌ی استخر تولید ماهی ارجحیت می‌دهند. علت این مسئله  نیز این می‌باشد که دستگاه‌های هواده ایرجت از اجزایی تولید می‌شود که همه‌ی آن‌ها از عالی‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شوند و درمقابل موقعیت‌های جوی گوناگون به هیچ گونه دچار صدمه نخواهند شد و از طول عمرزیادی بهره‌مند هستند. به همین خاطر تولیدکننده‌ها به فکر ساخت وسیله‌ای افتادند که سود بسیاری برای پرورش دهنده‌ها به ارمغان بیاورد.

دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی تمام این ویژگی‌ها را دارا می‌باشد که با استفاده از عملیات‌های مدرن به تولید رسیده است.

همچنین دستگاه هواده ایرجت تولید ماهی از کارایی خوبی بهره‌مند می‌باشد و دارای عملکرد مناسب است به علاوه هزینه‌های به صرفه‌ای هم دارد. هم اکنون دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی یکی از وسایل هواده پراستفاده برای استخرهای که دارای عمق زیاد هستند، می‌باشد.

از مهم ترین خصوصیات دستگاه پرورش ماهی ایرجت به عملکرد خوب و عمر طولانی اجزا می‌توان اشاره کرد. بنابراین قراردادن و استفاده ابزارهای هواده پرورش ماهی در همه‌ی مزارع پرورش ماهی واجب می‌باشد.

ایرجت