قیمت خرید انواع غذا پاش تولید مستقیم شیل تکنیک

دستگاه غذا پاش چیست؟

دستگاه غذاپاش یکی از ابزارهای کاربردی در صنعت پرورش آبزیان است که به بهبود شرایط محیطی و رشد بهتر موجودات زنده در آب کمک می‌کند. این دستگاه‌ها به طور گسترده در مزارع پرورش ماهی، میگو، خاویار و سایر موجودات آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرند و مزایای متعددی دارند که به توسعه و پیشرفت صنعت آبزی‌پروری کمک کرده است.

در گذشته بیشتر مناطق شمالی و جنوبی در این صنعت فعالیت می کردند. اما امروزه در هر شهری حداقل یک پرورش ماهی کوچک وجود دارد تا نیاز آن منطقه به محصولات آبزی نظیر ماهی و میگو را رفع کند.

اما هرچه جمعیت زیاد می شود دیگر روش های قدیمی جوابگوی رفع نیازهای افراد نیستند و صنایع هم تلاش می کنند تا همزمان با رشد جمعیت روش های تولید خود را با تکنولوژی سوق دهند.

در این میان صنعت آبزی پروری که نقش زیادی در بازار دارد هزینه های زیادی را در بر میگیرد که یکی از هزینه های مهمی که در تمام جهان بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است هزینه غذا می باشد.

دیگر وقت آن رسیده است که روش های سنتی پخش غذا با دست کنار گذاشته شود و از غذا پاش های خودکار استفاده شود. استفاده از این روش باعث کاهش هزینه های تولید خواهد شد و با بهبود رشد و ضریب تبدیل غذایی و کاهش هزینه های پرسنلی همراه خواهد بود در زیر بیشتر با مزایا و انواع مختلف این غذاپاش آشنا خواهیم شد.

غذا پاش