قیمت خرید انواع غذا پاش تولید مستقیم شیل تکنیک

دستگاه غذا پاش چیست؟

غذا پاش یک دستگاه کاربردی برای مشاغل پرورش آبزی می باشد‌ که از مزایا و انواع مختلفی برخوردار است که تا حد زیادی به پیشرفت این صنعت کمک کرده است.. آبزی پروری در سطح جهانی پر رونق و پر طرفدار است.

در گذشته بیشتر مناطق شمالی و جنوبی در این صنعت فعالیت می کردند. اما امروزه در هر شهری حداقل یک پرورش ماهی کوچک وجود دارد تا نیاز آن منطقه به محصولات آبزی نظیر ماهی و میگو را رفع کند.

اما هرچه جمعیت زیاد می شود دیگر روش های قدیمی جوابگوی رفع نیازهای افراد نیستند و صنایع هم تلاش می کنند تا همزمان با رشد جمعیت روش های تولید خود را با تکنولوژی سوق دهند.

در این میان صنعت آبزی پروری که نقش زیادی در بازار دارد هزینه های زیادی را در بر میگیرد که یکی از هزینه های مهمی که در تمام جهان بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است هزینه غذا می باشد.

دیگر وقت آن رسیده است که روش های سنتی پخش غذا با دست کنار گذاشته شود و از غذا پاش های خودکار استفاده شود. استفاده از این روش باعث کاهش هزینه های تولید خواهد شد و با بهبود رشد و ضریب تبدیل غذایی و کاهش هزینه های پرسنلی همراه خواهد بود در زیر بیشتر با مزایا و انواع مختلف این غذاپاش آشنا خواهیم شد.

غذا پاش